Targi Motor Show Poznań 2016 – Dziękujemy, że byliście Państwo z Nami!

Targi Motor Show Poznań 2016 – Dziękujemy, że byliście Państwo z Nami!

W dniach 30.03-03.04.2016 firma 2N-Everpol Sp. z o.o. uczestniczyła w Targach Motor Show w Poznaniu. W zacnym gronie Wystawców widniejemy od momentu debiutu Salonu Caravaningowego w roku 2012.

Wystawa jest znakomitą okazją do zaprezentowania nowości w ofercie caravaningowej, pokazania swojej marki i nawiązania kontaktów biznesowych. Nasz tegoroczny udział pozytywnie wpłynął również na kreowanie naszego medialnego wizerunku. W roku 2016 w eleganckim pawilonie nr 15, na stoisku liczącym aż 600 m2, przedstawiliśmy entuzjastom caravaningu to co w swojej ofercie mamy najlepszego:

– luksusową i elegancką przyczepę kempingową Hobby 660WFU wersji Premium przeznaczoną dla czworga podróżnych
– znakomite rozwiązanie dla sześcioosobowej rodziny – przyczepa Hobby 720KFU Prestige
– przyczepę Weinsberg 550UK w układzie nigdy wcześniej niespotykanym
– zwrotną i przytulną przyczepę Weinsberg 480EU
– bezpieczne, eleganckie, wytrzymałe, lekkie naczynia z melaminy w wielu radosnych kolorach i wzorach
– sprzęt audio i car multimedia marki Blaupunkt, którego nie może zabraknąć w żadnym kamperze czy przyczepie kempingowej

Z roku na rok rośnie także frekwencja osób odwiedzających Targi motoryzacyjne, wg danych od Organizatora w tym roku imprezę odwiedziło aż 133 108 osób, co odczuliśmy także na naszym stoisku. Zainteresowanie ofertą naszej firmy było ogromne, zarówno jeśli chodzi o pojazdy, jak i o ich wyposażenie tj. naczynia Gimex przygotowane właśnie z myślą o osobach kochających podróże. Wśród zwiedzających była duża grupa osób już mających styczność z caravaningiem, jak i tych, którzy mają to dopiero w planach, tych bliższych i tych dalszych. Nasze stoisko było przygotowane tak, aby znalazł na nim to czego potrzebuje Klient bardziej wymagający i zamożny, jak i ten którego budżet na chwilę obecną jest ograniczony. Liczymy, że to co zaprezentowaliśmy Klientom zainteresowało ich na tyle mocno, że niebawem powitamy ich w progach naszego salonu w Tomicach k/Warszawy. Zapraszamy.

Zapisano!
Ten pojazd jest już w Twoich ulubionych.