Hulajnoga Elektryczna Blaupunkt ESC808

Hulajnoga Elektryczna Blaupunkt ESC808

Wybierając się w podróż kamperem, koniecznie musicie zabrać ze sobą hulajnogę elektryczną ESC808 marki Blaupunkt. To absolutny hit tego roku!

Podczas wyprawy karawaningowej z pewnością przyda się Wam do sprawnego poruszania się po kempingu czy wypadu po zakupy. Sprawdzi się również podczas relaksującej przejażdżki po okolicy.

Dystans, jaki można pokonać hulajnogą ESC808 wynosi nawet 20 km, a dzięki wymiennemu akumulatorowi można go wydłużyć dwukrotnie. Silnik o mocy 250 W pozwoli rozpędzić się nawet do 25 km/h, a tylny hamulec tarczowy i hamulec nożny z systemem E-ABS zapewniają niezawodność w nagłych sytuacjach. Czytelny wyświetlacz LCD oraz eleganckie oświetlenie LED z przodu i z tyłu są gwarancją bezpiecznej jazdy. Prosty i szybki system składania hulajnogi oraz jej niewielkie rozmiary sprawiają, że zmieści się w każdym luku bagażowym kampera lub przyczepy kempingowej.

 

Więcej na temat produktu: https://sklep.centrumcaravaningu.pl/glowna/2821-hulajnoga-elektryczna-skladana-z-pompowanymi-kolami-blaupunkt.html

 

Zapisano!
Ten pojazd jest już w Twoich ulubionych.