KOZIOL Solniczko pieprzniczka w kształcie jajka

KOZIOL Solniczko pieprzniczka w kształcie jajka

Solniczko Pieprzniczka Marki Koziol w kształcie jajka to idealny wybór przed nadchodzącymi Świętami.

2w1, czyli solniczka i pieprzniczka w kształcie jajka. Świąteczny detal marki Koziol

Solniczko-pieprzniczka w kształcie jajka to świetny gadżet, który z pewnością sprawdzi się podczas nadchodzących świąt.

Jajka to jeden z symboli Wielkanocy. Większość z nas nie wyobraża sobie bowiem tych świąt bez pisanek, „jajecznych” dekoracji czy czekoladowych jajek, których dzieciaki szukają w świąteczny poranek.

Akcesoria kuchenne Koziol

A co powiecie na sprytne akcesoria kuchenne w kształcie… jajek? Producent naczyń i akcesoriów do domu i ogrodu, marka Koziol, przygotował sprytną solniczko-pieprzniczkę i nadał jej właśnie kształt jajka. Można jej używać na co dzień, ale w czasie Wielkanocy idealnie sprawdzi się jako dekoracja świątecznego stołu.

Solniczko-pieprzniczka w kształcie jajka

Solniczko-pieprzniczka marki Koziol wykonana jest z najwyższej jakości tworzywa sztucznego bezpiecznego dla naszego zdrowia. Składa się dwóch części – jednej do soli, drugiej do pieprzu. Co więcej, każda z tych częśćci ma inny kolor. Nie jest to zabieg czysto dekoracyjny, ale również praktyczny. Dzięki temu, że pieprzniczka różni się od solniczki kolorem, nie dojdzie do pomyłki i nie dodamy pieprzu, tam gdzie go nie chcemy.

Solniczko-pieprzniczka w kształcie jajka dostępna jest w  naszym sklepie w  5 zestawach kolorystycznych, dzięki czemu każdy wybierze coś dla siebie:

  • Biały-ciemnozielony
  • Biały-czarny
  • Biały-jasnozielony
  • Biały-szary
  • Biały-różowy

 

 

Sprawdź w sklepie: https://sklep.centrumcaravaningu.pl/glowna/2735-solniczko-pieprzniczka-2in1-koziol-4002942432945.html

Zapisano!
Ten pojazd jest już w Twoich ulubionych.