KOZIOL – Naczynia z fabryki szczęścia! Nowość w ofercie.

KOZIOL – Naczynia z fabryki szczęścia! Nowość w ofercie.

Warszawa, 14 lutego 2018 – Firma 2N-Everpol Sp. z o.o. „Centrum Entuzjastów Caravaningu”, dystrybutor w Polsce m.in. tj. marek jak Gimex i Flamefield, z przyjemnością informuje o wprowadzeniu do swojej bogatej oferty naczyń niemiecką markę KOZIOL.

Firma Koziol to niemiecka firma założona przez dziadka obecnego właściciela – Stephana Koziol w 1927 w Erbach, miasteczku położonym koło Frankfurtu nad Menem. Cały proces produkcyjny od projektowania do pakowania naczyń, przebiegający z zachowaniem wszystkich obowiązujących norm ochrony środowiska i zdrowia człowieka, ma miejsce w 100 % w niemieckim Erbach.

Początkowo firma produkowała wyroby z kości słoniowej, „rzeźbiono” ozdoby, guziki, grzebienie. Swoim artystycznym korzeniom firma pozostała wierna do dnia dzisiejszego. Pomimo tego, ze produkty dzisiaj wytwarzane są z pomocą najnowocześniejszych technologii, a tworzywem jest plastik, filozofią firmy pozostało to aby każdy produkt był dziełem sztuki opowiadającym jakąś historię i wywołującym uśmiech na twarzy użytkownika. Celem uzyskania takiego efektu, firma współpracuje z najwybitniejszymi projektantami takimi jak Alessandro Mendini/ Włochy, Robin Platt/ Londyn, Cairn Young/Londyn, Frank Person/Niemcy, Ole Palsby/SzwecjaMatteo Thun/ Włochy i wielu innych.

Wesołe, pełne humoru, a przy tym wyjątkowo eleganckie naczynia, pozbawione są szkodliwego BPA, a używany do wyrobu plastik jest najbardziej ekologicznym i energooszczędnym tworzywem. Wśród bogatej kolekcji znajdują się produkty wyposażenia kuchni, łazienki, a także ogrodu.

Fabryka Koziol nazywa siebie „Fabryka szczęścia”, bo tworzenie, produkowanie i obcowanie z produktami Koziol czyni ludzi szczęśliwszymi. Zapraszamy do świata produktów Koziol.

Dodaj komentarz

Zapisano!
Ten pojazd jest już w Twoich ulubionych.