SEZONOWANIE PRZYCZEP KEMPINGOWYCH I KAMPERÓW

– BANIOCHA, WARSZAWA I OKOLICE

Sezonowanie przyczep kempingowych i kamperów Warszawa
Sezonowanie przyczep kempingowych i kamperów Warszawa i okolice

Brak miejsca na przyczepę lub kampera nie stanowi dłużej problemu dzięki naszej usłudze jaką jest sezonowanie przyczep kempingowych i kamperów. usługa ta polega w dużej mierze na przechowywaniu na naszym placu Państwa pojazdu kempingowego zarówno w sezonie jesień / zima jak również w sezonie wiosna / lata.

Dysponujemy bardzo obszernym terenem, na którym możemy przechować Państwa przyczepę lub kampera. Gwarantujemy najwyższe standardy obsługi jak również zapewniamy bezpieczeństwo wszystkich pojazdów. Ceny za sezonowanie kamperów i przyczep kempingowych podane są w poniższej tabelce. Oferujemy również sezonowanie innych pojazdów, takich jak quady, motocykle, motorówki – w takich przypadkach ceny za usługę ustalamy indywidualnie.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z innych naszych usług, w tym miedzy innymi profesjonalnego serwisu przyczep i kamperów, wypożyczalni lawet transportowych. Z miłą chęcią ugościmy Państwa również w naszym sklepie stacjonarnym z szerokim asortymentem kempingowym i karawaningowym. Nasi doradcy są do Państwa dyspozycji. W przypadku zainteresowania usługą zapraszamy do kontaktu z naszym Centrum Entuzjastów Caravaningu.

 

Lp.Nazwa usługiCena brutto / mc
1Sezonowanie Kampera – Plac350
2Sezonowanie przyczepy dwuosiowej – Plac350
3Sezonowanie przyczepy jednoosiowej – Plac300
4Sezonowanie innych pojazdów jak motorówki, quady i innewycena indywidualna