AKTUALNOŚCI KARAWANINGOWE I NOWOŚCI W NASZYM CENTRUM

AKTUALNOŚCI KARAWANINGOWE TO MIEJSCE, W KTÓRYM POZNAJĄ PAŃSTWO NAJWAŻNIEJSZE WYDARZENIA Z ŻYCIA NASZEGO CENTRUM CARAVANINGU. TAKŻE W TYM MIEJSCU ZAMIESZCZAMY INFORMACJE O SPECJALNYCH OFERTACH. WARTO ZAJRZEĆ TO PRZY KOLEJNEJ WIZYCIE.

CO NOWEGO W CENTRUM CARAVANINGU?

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi nowościami. Aktualności karawaningowe to nie tylko informacje ze świata karawaningu. To przede wszystkim wiadomości z życia naszego Centrum Entuzjastów Caravaningu.

Zaglądając to od czasu do czasu dowiedzą się Państwo między innymi: o nowościach w naszym salonie sprzedaży, o współpracach dealerskich, o targach, w których bierzemy udział jako wystawca, a także o nowościach i promocjach w naszym sklepie Internetowym.

W sprawie jakichkolwiek pytań związanych z naszą ofertą serdecznie zapraszamy Państwa do kontaktu z naszymi ekspertami.

Aktualności karawaningowe Centrum Entuzjastów Caravaningu

DLACZEGO WARTO ŚLEDZIĆ AKTUALNOŚCI?

Karawaning jest specyficzną branżą. Wydawać by się mogło, że jest mocno uzależniony od sezonowości. To z jednej strony prawda. Karawaning ma swój szczyt w okresie wakacyjnym, jednak przygotowania do sezonu urlopowego niektórzy zaczynają już w zimę, lub bardzo wczesną wiosną. Dla nas jednak sezon karawaningowy trwa cały rok.

Życie w naszej firmie to setki nowych produktów, które starannie wybieramy i selekcjonujemy, aby rokrocznie powiększać dla Państwa naszą ofertę. Zarówno tą ofertę w naszym salonie sprzedaży w Baniosze, jak również w naszym sklepie Internetowym 2nstore.eu. Aktywnie uczestniczymy w spotkaniach, wystawach i targach branżowych, na których to możemy zapoznać Państwa z naszą najnowszą propozycją karawaningową na nowy sezon. Wreszcie pracujemy przez cały rok, aby móc sprowadzać dla Państwa najlepsze, sprawdzone i luksusowe przyczepy kempingowe i kampery.

W związku w tym, bez względu na sezon i porę roku jesteśmy aktywni. Dokładamy wszelkich starań, aby na naszej stronie Internetowej zamieszczać zawsze świeże i aktualne informacje. Dziękujemy, że jesteście Państwo z nami!