NAJWIĘKSZE W POLSCE CENTRUM KARAWANINGOWE

 

Centrum Entuzjastów Caravaningu z siedzibą w Baniosze k/Warszawy to największy salon w Polsce, dedykowany produktom i usługom caravaningowym. Centrum powstało w 2009 roku, ale swoją działalność prowadziło już kilka lat wcześniej na warszawskiej Woli. Jesteśmy przedstawicielem wiodących na rynku polskim marek takich jak: Morelo, Fendt Caravan, Kabe, Hobby, Weinsberg oraz Tabbert należących do grupy Knaus.

Warto dodać, że jesteśmy drugą co do wielkości działalnością firmy „matki” 2N-Everpol, która powstała w roku 1992 zaczynając od dystrybucji opon, felg i kilku auto serwisów na terenie województwa mazowieckiego, a od roku 2003 roku znana jest głównie na rynku jako wyłączny dystrybutor najlepszych w swoich dziedzinach producentów branży car audio i elektroniki użytkowej tj. Blaupunkt, Clarion,  Audiomedia, Brax, Helix, Match , Lector czy Morel.

PONAD

[evc_counter digit_font_weight=”500″ digit=”1301″ digit_color=”#00b4ff”]

PRODUKTÓW

W Centrum Entuzjastów Caravaningu prowadzimy sprzedaż kamperów i przyczep campingowych oraz świadczymy profesjonalne usługi serwisowania i sezonowania. Specjalizujemy się w fachowym doradztwie. Z dużym powodzeniem prowadzimy także sklep internetowy sklep.centrumcaravaningu.pl. W naszej bogatej ofercie posiadamy gamę ponad tysiąca akcesoriów caravaningowych i ogrodowych najlepszych marek.

Zapraszamy do odwiedzin naszego Centrum.

Przyczepy kempingowe w Warszawie