KAMPERY I PRZYCZEPY KEMPINGOWE NA SPRZEDAŻ

Kampery i przyczepy kempingowe na sprzedaż – Centrum Entuzjastów Caravaningu. Nasze Centrum z siedzibą w Baniosze pod Warszawą to największy salon w Polsce, dedykowany produktom i usługom karawaningowym. Nasze Centrum Karawaningu powstało w 2009 roku, ale swoją działalność prowadziło już kilka lat wcześniej na warszawskiej Woli. Jesteśmy przedstawicielem i dystrybutorem wiodących na rynku polskim marek związanych ściśle z karawaningiem. Są to marki takie jak: Morelo, Fendt Caravan, Kabe, Hobby, Weinsberg oraz Tabbert należących do grupy Knaus.

Warto dodać, że jesteśmy drugą co do wielkości działalnością firmy „matki” 2N-Everpol, która powstała w roku 1992 zaczynając od dystrybucji opon, felg i kilku auto serwisów na terenie województwa mazowieckiego, a od roku 2003 roku znana jest głównie na rynku jako wyłączny dystrybutor najlepszych w swoich dziedzinach producentów branży car audio i elektroniki użytkowej tj. Blaupunkt, Prime3,  Audiomedia, Brax, Helix, Match.

W Centrum Entuzjastów Caravaningu prowadzimy sprzedaż kamperów i przyczep kempingowych. Świadczymy także profesjonalne usługi takie jak: serwis pojazdów kempingowych, komis, a także sezonowanie. Specjalizujemy się w fachowym doradztwie. Z dużym powodzeniem prowadzimy także sklep Internetowy pod adresem 2nstore.eu, w którym można zakupić produkty z naszego portfolio. W naszej bogatej ofercie posiadamy gamę ponad tysiąca akcesoriów karawaningowych i ogrodowych najlepszych marek.

Zapraszamy do odwiedzin naszego Centrum.

Przyczepy kempingowe i kampery. Centrum Entuzjastów Caravaningu. Przyczepy kempingowe na sprzedaż.
Ponad 100 pojazdów kempingowych - przyczep kempingowych i kamperów w ofercie
Ponad 500 metrów powierzchni sklepu stacjonarnego z wyjątkową ekspozycją
Ponad 500 metrów powierzchni showroomu z przyczepami i kamperami
Ponad 1500 produktów w asortymencie naszego sklepu stacjonarnego i on-line
flamefield
gimex
hobby
koziol
morelo
weinsberg