Nowa siedziba Centrum Entuzjastów Caravaningu

Baniocha, 2022-05-23

2N-Everpol Sp. z o. o. powstała w 1992 roku zaczynając od dystrybucji opon, felg i kilku auto serwisów na terenie województwa mazowieckiego. Dziś ta polska, rodzinna firma działa z powodzeniem jako dystrybutor najlepszych marek elektroniki użytkowej, produktów małego AGD oraz pojazdów elektrycznych marek BLAUPUNKT i PRIME3 oraz produktów firmy Audiotec Fischer.

Drugą, bardzo ważną działalnością firmy, są usługi związane z caravaningiem prowadzone w „Centrum Entuzjastów Caravaningu”. Jest to największe tego typu centrum w Polsce. W portfolio dystrybuowanych marek znajdują się najwięksi producenci przyczep kempingowych, kamperów oraz akcesoriów caravaningowych: FENDT, FLAMEFIELD, GIMEX, HOBBY, KABE, KOZIOL, LOCK and LOCK, MORELO, TABBERT oraz WEINSBERG.

 

CENTRUM ENTUZJASTÓW CARAVANINGU

 Drugą, bardzo ważną działalnością firmy, są usługi związane z caravaningiem prowadzone w „Centrum Entuzjastów Caravaningu”. Jest to największe tego typu centrum w Polsce ulokowane na 3 poziomach. W portfolio dystrybuowanych marek znajdują się najwięksi producenci przyczep kempingowych, kamperów oraz akcesoriów caravaningowych: FENDT, FLAMEFIELD, GIMEX, HOBBY, KABE, KOZIOL, LOCK and LOCK, MORELO, TABBERT oraz WEINSBERG. Produkty z portfolio akcesoriów caravaningowych dostępne są również w sprzedaży poprzez sklep internetowy www.centrumcaravaningu.pl.

SIEDZIBA 2N-Everpol Sp. z o.o.

Rok 2022 to przełom dla firmy 2N-Everpol Sp. z o.o. Po wielu latach prowadzenia działalności w różnych lokalizacjach (biuro handlowe i serwis w Chyliczkach, magazyn główny w Grodzisku Mazowieckim oraz Centrum Entuzjastów Caravaningu w Tomicach), firma się scentralizowała i od początku maja 2022 wszyscy pracownicy rozpoczęli pracę w nowo wybudowanej siedzibie spółki w Baniosze k/Warszawy przy ul. Puławskiej 12. Rok 2022 przyniósł także rozwój oferty produktowej. Do portfolio marek BLAUPUNKT oraz PRIME3 dołączyły kolejne kategorie produktowe: elektronarzędzia oraz meble i akcesoria ogrodowe. To krok milowy w rozwoju firmy.

 

 

Przestronna i nowoczesna siedziba firmy o łącznej powierzchni ok. 7000 m2 obejmuje:

  • Showroom pojazdów caravaningowych na parterze – ponad 540 m2
  • Sklep z akcesoriami caravaningowymi na pierwszym piętrze – ponad 550 m2
  • Showroom CEC Antresola 1 – ponad 100 m2
  • Showroom marek BLAUPUNKT/PRIME3 Antresola 2 – ponad 300 m2
  • Powierzchnię biurową – ponad 540 m2
  • Magazyn + 3 doki – ponad 4200 m2
  • Serwis AGD/AUDIO/Pojazdy elektryczne – ponad 220 m2
  • Dwie sale konferencyjne – łączna powierzchnia ponad 120 m2
  • Serwis samochodowy – ponad 280 m2

 

Siedziba 2N-Everpol Sp. z o.o. to przede wszystkim wysoki komfort pracy, dzięki przestronnym pomieszczeniom oraz przyjaznej architekturze,  to miejsce skupiające najlepszych specjalistów w swojej branży, serce wielu sukcesów i dalszego dynamicznego rozwoju. Firma zatrudnia ok. 80 wykwalifikowanych pracowników i wciąż rozwija swój Zespół, tak aby zapewnić Klientom fachową i kompleksową obsługę na najwyższym poziomie. Obiekt dostosowany jest także pod kątem osób niepełnosprawnych, które dzięki windom osobowym mają dostęp do całej infrastruktury budynku.

 

Zapisano!
Ten pojazd jest już w Twoich ulubionych.