Kampery MORELO w Ofercie Centrum Entuzjastów Caravaningu

Kampery MORELO w Ofercie Centrum Entuzjastów Caravaningu

Warszawa, 27 lutego 2017 – Firma 2N-Everpol Sp. z o.o. „Centrum Entuzjastów Caravaningu”, dystrybutor w Polsce m.in. tj. marek jak Hobby, Weinsberg czy Hymer, z przyjemnością informuje o rozpoczęciu współpracy z niemiecką firmą Morelo – producentem luksusowych kamperów. Od lutego 2017 firma stała się oficjalnym dystrybutorem marki na rynku polskim.

Powstała w 2010 niemiecka marka Morelo to wybór dla osób ceniących sobie luksus i najwyższy komfort podróżowania. Produkowane przez firmę kampery, nazywane „apartamentami na kółkach”, to najwyższa jakość wykonania oraz najlepsze materiały użyte do produkcji. To pojazdy bezkompromisowe, zaprojektowane by cieszyć i dawać radość w trakcie wojaży, nie martwiąc się o kwestie techniczne.

Pod koniec marca w siedzibie Centrum Entuzjastów Caravaningu w Tomicach zadebiutuje model Palace 90 G. Nazwa tego kampera nie wzięła się z przypadku. Ten pięcioosobowy pojazd to sztandarowy model Morelo i prawdziwy pałac na kołach. Zbudowany na osi Iveco Daily 70 C 21, oferuje odpowiedni komfort i bezbłędne wykorzystanie dostępnej przestrzeni. Sypialnie i salon oddzielone są od siebie przechodnią, zamykaną z dwóch stron łazienką. Podwójna podgrzewana podłoga, skórzana tapicerka, najlepszej jakości dywany, czy ekspres do kawy Nespresso to tylko mała cząstka luksusu, który oferuje ten model. Cała zewnętrzna konstrukcja zbudowana została bez użycia drewna, a nadwozie wykonane z dwóch warstw blachy aluminiowej, izolowane podłogi oraz dach gwarantują bezpieczeństwo w każdych warunkach. Jeśli będąc na kempingu, najdzie nas ochota na zwiedzanie okolicy czy zakupy bez potrzeby uruchamiania kampera, garaż na auto wielkości Smarta rozwiąże ten problem, zwiększając Twoje możliwości i niezależność w podróży.

Celem wzbudzenia jeszcze większej ciekawości Klientów marką Morelo i tym co ona oferuje entuzjastom podróżowania, na targach Motor Show 2017 odbywających się w dniach 6-9 kwietnia 2017 w Poznaniu, poza modelem Palace 90G, 2N-Everpol „Centrum Entuzjastów Caravaningu” zaprezentuje w pawilonie 1 na stoisku 3 pojazd z najwyższej linii – Morelo Empire Liner. Jest to absolutna górna półka pośród kamperów luksusowych. Zbudowany na bazie Mercedesa Atego, wyznacza nowe standardy dla innych producentów. Szeroka gama najwyższej jakości materiałów użytych do produkcji, ciemny wystrój wnętrza „palisander”, miękka wykładzina dywanowa, oświetlenie LED, materiały mineralne w łazience, chromowane wykończenia klamek i uchwytów – lista cech wyróżniających ten model spośród innych nie ma końca. Wieczorem można rozkoszować się widokiem rozgwieżdżonego nieba przez panoramiczne okno, leżąc wygodnie w ogromnym, miękkim łóżku z pięciowarstwowym materacem.

Postaw na luksus, ciesz się podróżą tak, jak chcesz. Kampery Morelo zostały stworzone do tego, by zwiedzanie świata było jeszcze przyjemniejsze.

Zapisano!
Ten pojazd jest już w Twoich ulubionych.