Domki mobilne w ofercie 2N-Everpol Sp. z o.o.

Domki mobilne w ofercie 2N-Everpol Sp. z o.o.

Centrum Entuzjastów Caravaningu, dystrybutor w Polsce m.in. tj. marek jak Morelo, Hobby, Weinsberg czy Hymer, z przyjemnością informuje o wprowadzeniu do swojej oferty domków mobilnych ECO MOBILE HOME.

Innowacyjne, wygodne i eleganckie gwarantują udaną formę wypoczynku i nie zawiodą oczekiwań nawet najbardziej wymagających użytkowników poszukujących funkcjonalnego, komfortowego i nowego domku np. na działkę. Odpowiednio ocieplone mogą być schronieniem nawet podczas kapryśnej pogody, dając schronienie całej rodzinie. Doskonale sprawdzą się w letnie, upalne dni, ale również podczas zimowych chłodów.

Konstrukcja każdego z domków mobilnych składa się z drewnianego szkieletu, zabezpieczonej antykorozyjnie ramy stalowej, 2 osi nieskrętnych kół oraz przekładanego dyszla przód/tył, który ułatwi ustawienie domku. Wykonane z PCV z systemem nawiewnym dwuszybowe okna, doskonale chronią przez wiatrem i mrozem. Pełne, stalowe lub PCV z przeszkleniami drzwi gwarantują bezpieczeństwo. Zewnętrzne i wewnętrzne energooszczędne oświetlenie LED, elektryczne ogrzewanie oraz instalacja RTV dopełniają komfortu użytkowania. W pełni wyposażona łazienka, kuchnia oraz sypialnie, w których znajdują się wygodne łóżka i szafki nocne spełnią oczekiwania wszystkich entuzjastów wygodnego wypoczynku.

Możliwości indywidualnej aranżacji układu wnętrz oraz otwartości producenta na zmiany w wyposażeniu są dogodnym rozwiązaniem dla osób ceniących sobie możliwość zaprojektowania domku wg swojego gustu.

Zapisano!
Ten pojazd jest już w Twoich ulubionych.