Podsumowanie targów Camper Caravan Show 2024

Podsumowanie targów Camper Caravan Show 2024

Targi Camper Caravan Show 2024 już za nami! Event, który co roku ściąga tysiące profesjonalistów, pasjonatów i ekspertów branży karawaningowej to doskonała okazja do zaprezentowania klientom naszej kompleksowej oferty, dlatego też nie mogło nas tam zabraknąć. Zapraszamy, na krótkie podsumowanie Targów okiem Centrum Entuzjastów Caravaningu.

Targi karawaningowe w Nadarzynie organizowane przez Ptak Warsaw Expo to prestiżowe wydarzenie w skali Europejskiej. To właśnie tutaj firmy, dystrybutorzy i dealerzy z całego kontynentu mogą zaprezentować swoją unikalną ofertę. Tu tutaj odwiedzający mają okazję poznać nowości karawaningowe. Kampery i przyczepy kempingowe stoją otworem przed każdym, a stoiska z wszelkiego rodzajami akcesoriami kempingowymi i dedykowanymi rozwiązaniami technologicznymi otaczają nas zewsząd. Możliwości nawiązania nowych znajomości z innymi entuzjastami karawaningu czy też partnerami biznesowymi czekają na nas na każdym kroku. Niezwykle przyjemna atmosfera, pełna serdeczności, zainteresowania i uśmiechu sprawia, że przy każdym stoisku chce się zostać na dłużej, a każdemu wystawcy mamy ochotę zadać jeszcze jedno, dodatkowe pytanie.

Flagowe pojazdy z naszej oferty

W miniony weekend zaprezentowaliśmy i udostępniliśmy wszystkim odwiedzającym szereg najnowszych pojazdów z naszego portfolio. Prawdziwym powodzeniem i zainteresowaniem cieszyły się nasze dwa flagowe pojazdy. Pierwszy to najbardziej luksusowy w segmencie półintegra kamper całoroczny Kabe Royal X880LQB oraz przyczepa kempingowa Tabert Cellini 750 HTD. W pojazdach tych zastosowano najnowocześniejsze technologie, które były źródłem żywych dyskusji z odwiedzającymi.

Na naszej wystawie nie zabrakło również akcesoriów karawaningowych, które idealnie nadadzą się na każdą kempingową wyprawę. Na naszym stoisku zaprezentowaliśmy wyjątkowe, praktyczne i piękne naczynia kuchenne marki Gimex, Flamefiled, Koziol. Goście mogli również poznać i zobaczyć produkty marki Silwy, które charakteryzuje magnetyczny system podstawek. Uwaga odwiedzających była również zwrócona w kierunku wyjątkowych krzeseł i foteli kempingowych marki Crespo. Fotele te jako nieliczne posiadają możliwość zamawiania części zamiennych. Ten fakt czyni je produktem bardzo pożądanym i popularnym wśród wszystkich miłośników karawaningu.

Było nam bardzo miło, że mogliśmy uczestniczyć w Targach jako wystawca, a tym samym tworzyć to wydarzenie razem z Wami. Dziękujemy i do zobaczenia na kolejnej edycji Targów Camer Caravan Show.

Krótka wideo-relacja z Targów Camper Caravan Show


Zapisano!
Ten pojazd jest już w Twoich ulubionych.