Jak wybrać naczynia idealne na kemping? Sprawdź nasze porady!

WYBIERASZ SIĘ NA KEMPING? SPRAWDŹ, JAKIE NACZYNIA WYBRAĆ, ABY KEMPING BYŁ JAK NAJBARDZIEJ UDANY!

Jak wybrać naczynia idealne na kemping? Sprawdź nasze porady!

Karawaning to styl podróżowania, który w znakomitej większości wymaga od nas skutecznej i przemyślanej organizacji. Podróżowanie, zwiedzanie i upajanie się majestatycznymi widokami to jedno, natomiast przygotowanie się do karawaningowego i kempingowego życia to drugie. Często rozwiązania, które znamy z naszego codziennego życia nie sprawdzą się w kempingowych warunkach. Równie często, codzienne czynności podczas naszej wyprawy wymagać mogą od nas dostosowania się do nich. Na szczęście producenci akcesoriów karawaningowych doskonale znają potrzeby, z jakimi mierzą się miłośnicy tej formy spędzania czasu. Firmy będące liderami w swoich karawaningowych dziedzinach dostarczają nam całe portfolio produktów o specjalistycznym zastosowaniu. Jednymi z takich produktów są talerze, miski, a także szklanki. W tym artykule podpowiemy, gdzie i jak kupić naczynia idealne na kemping, a także dlaczego warto z nich korzystać.

Co cechuje naczynia kempingowe?

Naczynia kempingowe to produkty wykonane z lekkiego tworzywa, na przykład melaminy. O ile na pierwszy rzut oka nie można odróżnić ich od porcelanowych naczyń, to już po podniesieniu na przykład talerza lub miski, zanotujemy pierwszą różnicę. Naczynia kempingowe są niezwykle lekkie w porównaniu z tradycyjnymi zestawami. Ich niewielka waga daje podwójną korzyść. Naczynia takie możemy łatwo i bezproblemowo przenosić po całym polu kempingowym pomiędzy kuchnią, a stołem, gdzie zamierzamy zjeść posiłek. Po drugie, całe zestawy obiadowe, zawierające talerze, miski płytkie i głębokie, kubki, a także szklanki, sumarycznie ważą niewiele, co ma duże znaczenie w przypadku pakowania naszej przyczepy lub kampera na dłuższy wyjazd. Kolejną korzyścią naczyń kempingowych jest fakt, iż nie tłuką się one jak ich szklane lub porcelanowe odpowiedniki. To szalenie istotne, gdy przewozimy naczynia w kuchennych szafkach. Nawet, jeżeli wypadną one podczas trasy, to finalnie nadal będziemy dysponowali w pełni sprawnymi talerzami i kubkami.

Mówiąc o naczyniach kempingowych, warto podkreślić jeszcze kilka dodatkowych właściwości, które powinny zachęcić nas do ich zakupu. Naczynia takie są odporne na ścieranie, a także odporne na wysokie temperatury. Oznacza to, że nie uszkodzimy och podczas mycia ręcznego lub automatycznego. Trwałość naczyń kempingowych sprawia, że nawet po kilku sezonach użytkowania będą one wyglądały jak nowe. Naczyń kempingowych możemy również używać w domu, gdy nasza przygoda karawaningowa dobiegnie już końca.

Silwy. Naczynia idealne na kemping

Naczynia z podkładkami magnetycznymi

Na lekkości i wytrzymałości producenci jednak nie kończą. Idealnym przykładem mogą być naczynia z podkładkami magnetycznymi od firmy Silwy. Rozwiązanie oferowane przez tego producenta jest prawdziwą rewolucją w dziedzinie naczyń, która swoim zasięgiem objęła nie tylko karawaning, ale również samochody i łodzie.

Sekret naczyń magnetycznych Silwy tkwi w osadzeniu w dnie naczyń magnesów. Magnesy tak wkomponowano w produkt, że nie są praktycznie widoczne gołym okiem i ciężko je odróżnić od zwyczajnych szklanek, kieliszków czy talerzy. Naczynia takie umieszcza się albo na metalowej powierzchni, albo na dedykowanych podkładkach magnetycznych. Magnesy z naczynia, a także te z podkładki oddziałują na siebie, tym samym zapobiegają przewróceniu lub przemieszczeniu się naczyń. To rozwiązanie sprawdza się wręcz doskonale wszędzie tam, gdzie nasza aktywność jest większa, lub gdy warunki w jakich zamierzamy spożyć napój lub posiłek są wymagające.

Bezpieczeństwo w parze w uniwersalnością

Naczynia Silwy to produkty bardzo wszechstronne. Nakładki magnetyczne można zdejmować, a także przenosić. Jeżeli potrzebujemy, możemy wykorzystać naczynia Silwy w trudnych warunkach, natomiast jeżeli tylko nie ma takiej konieczności, możemy zdjąć podkładki magnetyczne i korzystać z naczyń, jak z każdej innej szklanki czy kubka. Rozwiązanie z magnetycznymi podkładkami to również bezpieczeństwo, ale i praktyczność. Pływając po jeziorze, nie groźne nam są żadne fale. Kieliszek lub szklanka nie spadną na pokład i nie potłuką się. Nie musimy się zatem martwić o rozbite szkło, które potem może nas niepotrzebnie zranić. Naczynia, które same trzymają się powierzchni to również doskonałe rozwiązanie, gdy musimy nakarmić małe dziecko, lub gdy dzieci bawią się w pobliżu stołu. Korzystając z naczyń Silwy minimalizujemy ryzyko przypadkowego potrącenia szklanki.

Naczynia idealne na kemping w naszej ofercie

Serdecznie zapraszamy Państwa do naszego sklepu Internetowego, aby poznać dokładną ofertę produktów Silwy. W portfolio marki znajduje się ponad sto produktów z różnym przeznaczeniem. Począwszy od pełnego przekroju różnych rodzajów podkładek magnetycznych, przez kieliszki, szklanki, a także zestawy szklanek, na talerzach i miskach kończąc. W ofercie posiadamy również naczynia z melaminy, których wspaniałe właściwości opisaliśmy powyżej.

W naszym sklepie gwarantujemy dostępność produktów oraz natychmiastową wysyłkę. Przy zakupach za kwotę minimum 99 złotych dostawa jest darmowa. Dla naszych nowych klientów, którzy dodatkowo zapiszą się do Newslettera przygotowaliśmy specjalny rabat w wysokości 5% od wartości koszyka! Zachęcamy również do odwiedzin naszego salonu sprzedaży, gdzie na żywo będziecie mogli przekonać się jak wyjątkowymi produktami są nasze naczynia idealne na kemping.

Naczynia idealne na kemping. CentrumCaravaningu
Zapisano!
Ten pojazd jest już w Twoich ulubionych.