CO TO JEST SEZONOWANIE?

Sprawdź co oznacza sezonowanie pojazdów kempingowych

Sezonowanie przyczep kempingowych i kamperów to usługa polegająca na odpłatnej możliwości przechowywania pojazdu kempingowego, przy wykorzystaniu infrastruktury firmy zewnętrznej. Bardzo często dealerzy lub dystrybutorzy pojazdów kempingowych posiadają doskonale zorganizowane przestrzenie do przechowywania pojazdów, na przykład place zewnętrzne, lub hale.

Korzystając z oferty sezonowania, możemy za odpowiednią opłatą powierzyć na przechowanie w okresie zimowym, ale tez każdym innym, naszego kampera lub przyczepę. Jeżeli mamy nowego kampera, którego używamy przez 3 miesiące w roku, możemy pozostałe 9 miesięcy przechować pojazd w ciepłej, zadaszonej i zabezpieczonej hali. To daje nam poczucie, że nie tylko nie musimy martwić się o miejsce na naszym podwórku, ale też mamy pewność, że nasz pojazd nie jest wystawiony na oddziaływanie niekorzystnie wpływających warunków atmosferycznych.

Przechowywanie na placu

Druga opcją jest sezonowanie kampera lub przyczepy kempingowej na placu. Tutaj, podobnie jak w przypadku opisanym wyżej, pozostawiamy nasz pojazd pod równie doskonałą opieką, natomiast często nie mamy możliwości zabezpieczyć kampera przez opadami atmosferycznymi. Z tego też powodu zazwyczaj sezonowanie na placu jest usługą tańszą, aniżeli na hali.

Jeżeli potrzebujesz zapoznać się ze szczegółami takiej usługi, zapraszamy do kontaktu z nami. Nasi doświadczeni doradcy przekażą Ci wszelkie niezbędne informacje dotyczące zarówno warunków przechowywania pojazdu jak i obowiązującym cennikiem. Sprawdź jak dojechać do naszego Centrum Entuzjastów Caravaningu. Zapraszamy!

Sezonowanie przyczep kempingowych i kamperów Warszawa i okolice