CO TO JEST PRZEDSIONEK?

Dowiedz się czym jest przedsionek i czy warto mieć go ze sobą!

Przedsionki do akcesoria dedykowane między innymi miłośnikom karawaningu, ale nie tylko. Przedsionek to sposób na zwiększenie, ale też zabezpieczenie naszej prywatnej przestrzeni na polu kempingowym. Im większy przedsionek wybierzemy, tym większą przestrzeń zyskamy.

Przedsionki to rzecz, którą warto mieć ze sobą praktycznie zawsze. Ich rozstawienie może wydawać się kłopotliwe dla początkujących użytkowników, ale tak naprawdę jest to wyłącznie kwestia wprawy i nabycia praktyki. Warto zatem przećwiczyć rozkładanie i pakowanie gdzieś na neutralnym terenie jeszcze przed naszym wyjazdem Tym sposobem przybywając na pole kempingowe rozstawimy się szybciej i sprawniej.

Przedsionki są polecane ze względu na szereg dodatkowych korzyści jakie dają. Poniżej przedstawimy kilka z nich.

  • Przedsionki przede wszystkim zwiększają naszą przestrzeń na polu kempingowym. Dysponując przedsionkiem nie jesteśmy ograniczeni do wąskiego pola w obrębie naszej przyczepy czy kampera. W przedsionku możemy rozstawić stół, przy którym będziemy spożywać posiłki. Możemy też przechowywać gabarytowe rzeczy, np. dmuchane materace wodne lub rowery.
  • Zyskujemy więcej prywatności. Dodatkowa, osłonięta przestrzeń to dodatkowa prywatność. Możemy swobodniej poruszać się nieskrępowani wzrokiem innych. Zyskujemy też tą przewagę, że nikt nie zagląda nam bezpośrednio do przyczepy kempingowej lub kampera
  • Zyskujemy również dodatkową ochronę przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi. Przedsionki chronią zarówno przed nadmierną ilością słońca, jak również przed wiatrem, deszczem i chłodem.

Jak wybrać przedsionek do przyczepy? 

Odpowiedni przedsionek jest kluczowy, aby w ogóle spełniał swoje założenie. Zbyt mały może okazać się niewystarczający. Może też być przeszkodą do swobodnego otwierania okien, drzwi lub ograniczać dostęp do przyłączy zewnętrznych. Zbyt duży natomiast może całkowicie nie spełniać swoich funkcji ochrony przed wiatrem lub innymi warunkami atmosferycznymi.

Niektórzy producenci tworzą przedsionki dedykowane do konkretnych modeli przyczep i kamperów. Oznacza to, iż taki przedsionek pasuje idealne. Jeżeli jednak nie możemy znaleźć rozwiązania dedykowanego możemy pokusić się o samodzielne zmierzenie obwodu przyczepy. W naszym sklepie Internetowym 2N-store znajdziesz dużo akcesoriów do karawaningu, w tym właśnie przedsionki. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą i kontaktem z doświadczonym personelem. Chętnie pomożemy Ci dobrać odpowiedni przedsionek.

Przedsionek do przyczepy i kampera. Centrum Caravaningu