NACZYNIA TURYSTYCZNE

Czym są naczynia turystyczne i gdzie je kupić?

Naczynia turystyczne to nieodłączny element wyposażenia każdego kempingu czy karawaningu. Na naczynia turystyczne decyduje się każdy, kto ceni sobie komfort, a także praktyczność jaką ze sobą niosą. Naczynia na kemping zostały zaprojektowane tak, aby swoją funkcjonalnością i wszechstronnością potrafiły sprostać wymaganiom najbardziej wymagających podróżnych

Pierwszą cechą, która wyróżnia naczynia kempingowe jest ich konstrukcja. O ile naczynia takie na pierwszy rzut oka wyglądają jakby były zrobione z porcelany, to po podniesieniu talerza lub miski może zaskoczyć nas ich niewielka waga. Jest to niezwykle kluczowe dla osób podróżujących z plecakami na górskich szlakach, gdyż naczynia takie praktycznie nie dociążają dodatkowo naszego bagażu. W przypadku wycieczki karawaningowej, zabranie ze sobą nawet kilku kompletów naczyń turystycznych również nie wpłynie na ładowność naszej przyczepy lub kampera.

Kolejnym wartym podkreślenia punktem jest materiał wykonania naczyń kempingowych i turystycznych. Bardzo często jest to melamina, która ma bardzo pożądane właściwości. Przede wszystkim jest to materiał nietłukący. Oznacza to, że bez względu na to, czy talerze upychamy na dnie plecaka turystycznego, czy też pozostawiamy je w szafce jadącej przyczepy kempingowej, naczynia takie nie ulegną uszkodzeniu. Jest to równie przydatne zawsze tam, gdzie podróżujemy z małymi dziećmi i gdzie ryzyko uszkodzenia talerza, kubka czy miski jest większe. Naczynia nietłukące to produkt idealny na kemping. W domu, gdy stłuczemy talerz lub inny element zestawu obiadowego, zawsze możemy szybko wyjąć inny, zapasowy, lub udać się do sklepu po nowy produkt. Na kempingu często jesteśmy oddaleni od cywilizacji. Dzięki tym właściwościom naczyń, nie musimy się martwić i ich uszkodzenie.

Funkcjonalność przystosowana do potrzeb

Naczynia turystyczne są również bardzo funkcjonalne. Producenci przewidzieli możliwie jak największą ilość sytuacji, w których będziemy korzystać z talerzy, czy też kubków. Dlatego też wśród naczyń kempingowych możemy spotkać rozwiązania, których próżno szukać w ich domowych odpowiednikach. Może to być na przykład kubek z dziurką w uchu, w której to przechowywać będziemy łyżeczkę od zestawu. Mogą to być również magnetyczne podkładki, które przytrzymają naczynie w miejscu czy to podczas jazdy, czy innej aktywności. Dzięki takim podkładkom możemy mieć pewność, że na przykład zawartość kubka nie wyleje się, gdy ktoś potrąci stół.

W naszej ofercie posiadamy setki wspaniałych produktów i akcesoriów karawaningowych. Zachęcamy do odwiedzenia naszego sklepu Internetowego, aby zapoznać się z pełną naszą ofertą. Wszystkie prezentowane w sklepie produkty można zamówić od ręki i cieszyć się błyskawiczną dostawą. Jeżeli nie wiesz co wybrać, skorzystaj z pomocy naszych doświadczonych doradców, którzy chętnie pomogą Ci w wyborze odpowiedniego produktu.

Melamina i naczynia z melaminy Gimex. Centrum Caravaningu.