WYBIERZ SWOJEGO WYMARZONEGO, LUKSUSOWEGO KAMPERA MORELOMORELO EMPIRE LINER – Twój nowy dom marzeń na kółkach.

Nowy flagowy Mercedes Atego i Iveco Euro Cargo spełnia długo oczekiwany sen. Mamy nadzieję, że spełni również Twój.

Niesamowite parametry techniczne

Niesamowita ładowność do 6 ton, wyższa niż dopuszczalna masa całkowita większości kamperów.

Konstrukcja

Nigdy wcześniej okna i drzwi nie były tak elegancko wpasowane w ściany boczne.Królestwo na kołach

Empire Liner oferuje wszystko co najlepsze i jeszcze więcej. Doskonale zaprojektowany i zbudowany pojazd wyróżnia się pod każdym względem. Zintegrowane oświetlenie oraz użycie kamienia naturalnego w wystroju łazience to przedsmak tego co możemy spotkać w środku.

Gwarantowana autonomia

Empire Liner zaskakuje nie tylko wyglądem, ale również niesamowitymi parametrami wyposażenia standardowego np. pojemności zbiorników: 450 l czystej wody, 300 l brudnej wody, 300 l zbiornik na fekalia, 120 l zbiornik gazu zamiast butli gazowych, 360 Ah akumulator z przetwornicą napięcia 150A/3000 W.

Morelo Palace – nowa definicja luksusu

Nie ograniczaj się do pozostania na kempingu, zabierz ze sobą samochód, motocykl, rowery i zwiedzaj wszystkie niedostępne miejsca.

Oświetlenie LED

Oświetlenie zapewnia doskonałą widoczność w każdych warunkach. Pojazd został wyposażony w światła dzienne LED, światła przeciwmgielne i wspomagające pokonywanie zakrętów.

Przechowywanie

Umiejscowione w podwójnej podłodze podświetlane luki bagażowe pozwalają na zabranie w podróż wszystkiego co niezbędne.

Tylny Spoiler

Dzięki tego typu konstrukcji zawirowania powietrza zostają zredukowane do minimum, a zabrudzenia nie są gromadzone na tylnej ścianie pojazdu.

Luksusowy Przód

Podgrzewana przednia szyba zapewni doskonałą widoczność w deszczowe i zimne dni, duży wlot powietrza do chłodnicy zagwarantuje optymalne warunki pracy silnika i skrzyni biegów.

Lusterka boczne

Szerokokątne lusterka zapewniają doskonałą widoczność z tyłu pojazdu, dzięki czemu nie występuje to zjawisko martwego punktu. Lusterka są dodatkowo podgrzewane i elektrycznie sterowane, charakteryzują się także niskim poziomem wibracji.

Markiza

Długa, elektrycznie rozkładana markiza, skutecznie ochroni przed słońcem i deszczem. Wyposażona w oświetlenie LED na całej długości doświetli wejście do pojazdu.

Szyby

Elektrycznie otwierane, podwójne izolowane szyby boczne, skutecznie odprowadzają wodę i zapewniają widoczność.

Drzwi wejściowe

Zbudowane z włókna szklanego, ze zintegrowanym stelażem stalowym, spełniają wysokie standardy antywłamaniowe. Otwierane kodem weryfikacyjnym lub ręcznie awaryjnym zabezpieczeniem.