O firmie

„Centrum Entuzjastów Caravaningu” z siedzibą w Tomicach k/Warszawy to największy salon w Polsce, dedykowany produktom i usługom caravaningowym. Centrum powstało w 2009 roku, ale swoją działalność prowadziło już kilka lat wcześniej na warszawskiej Woli. Jesteśmy przedstawicielem wiodących na rynku polskim marek takich jak: Morelo, Hobby, Weinsberg oraz Tabbert należących do grupy Knaus.

Warto dodać, że jesteśmy drugą co do wielkości działalnością firmy „matki” 2N-Everpol, która powstała w roku 1992 zaczynając od dystrybucji opon, felg i kilku auto serwisów na terenie województwa mazowieckiego, a od roku 2003 roku znana jest głównie na rynku jako wyłączny dystrybutor najlepszych w swoich dziedzinach producentów branży car audio i elektroniki użytkowej tj. Blaupunkt, Clarion,  Audiomedia, Brax, Helix, Match , Lector czy Morel.

W „Centrum Entuzjastów Caravaningu” prowadzimy sprzedaż, wynajem camperów i przyczep campingowych oraz świadczymy profesjonalne usługi serwisowania i sezonowania. Specjalizujemy się w fachowym doradztwie. Z dużym powodzeniem prowadzimy także sklep internetowy sklep.centrumcaravaningu.pl W naszej bogatej ofercie posiadamy gamę ponad tysiąca akcesoriów caravaningowych i ogrodowych najlepszych marek.

Zapraszamy do odwiedzin naszego Centrum.

Kliknij aby obejrzeć filmy o naszym Centrumzumi1

Kliknij aby obejrzeć Centrum Entuzjastów Caravaningu w panoramach 360zumi2

Facebook