Wypożyczalnia przyczep kempingowych i kamperów – Warszawa i okolice

Bez zbędnych nerwów… bez rezerwacji hoteli… wypożycz. Wybierz wakacje z przyczepą lub kamperem i jedź tam, gdzie chcesz. Kiedy chcesz.

Dla tych, którzy chcą spędzić niezapomniane wakacyjne chwile, „Centrum Entuzjastów Caravaningu” oferuje usługę wypożyczenia przyczepy kempingowej lub kampera. Siedziba naszego salonu mieści się w Tomicach (okolice Warszawy) – można tu osobiście obejrzeć wszystkie modele kamperów przeznaczonych do wynajęcia.

Decydując się na wynajem kamperów, możecie Państwo zapomnieć o konieczności:
• rezerwowania miejsc noclegowych,
• poszukiwania restauracji i barów,
• robienia częstych zakupów spożywczych,
• wypożyczania sprzętu turystycznego.

U nas nie ma limitu kilometrów! Pojazd, który zdecydujesz się wynająć w naszej wypożyczalni kamperów jest dokładnie sprawdzany pod względem technicznym, dlatego gwarantujemy Ci najwyższy standard bezpieczeństwa Twojego jak i Twojej rodziny. Przyczepy oraz kampery, które posiadamy w ofercie są również pieczołowicie konserwowane oraz systematycznie sprzątane, dlatego też masz pewność, że osoby z którymi podróżujesz spędzają urlop w doskonałych warunkach sanitarnych.
Działając jako profesjonalna wypożyczalnia kamperów, oferujemy wynajem samochodów kempingowych różniących się od siebie nie tylko rokiem produkcji, ale także wielkością oraz standardem wyposażenia. W asortymencie posiadamy zarówno większe, jak i mniejsze pojazdy, które zostały wyprodukowane między innymi przez takie firmy, jak Hobby, Weinsberg czy Dethleffs. Wszystkie kampery, które udostępniamy na wynajem, cechują się bardzo dobrym stanem technicznym i bogatym wyposażeniem (zaplecze kuchenne z lodówką i kuchenką gazową, kanapy, szafy, kąciki sanitarne, itp.).

Decydując się na wynajem kampera w „Centrum Entuzjastów Caravaningu” zyskują Państwo gwarancję sprawdzonego pojazdu użytkowego, który doskonale sprawdzi się do zwiedzania i turystyki zarówno w Polsce, jak i Europie. Obecnie wszystkie kraje członkowskie Unii Europejskiej dysponują bardzo dobrą infrastrukturą caravaningową, która daje możliwość nie tylko przyjemnego, ale i bezpiecznego podróżowania praktycznie o każdej porze roku.

Ceny za wypożyczenie kampera są stałe, ale uzależnione od sezonu.

ulotka-everpol-1-3A4ulotka-everpol-1-3A42

Posiadamy również specjalną ofertę dla firm specjalizujących się w organizacji wszelkiego rodzaju eventów marketingowo-reklamowych, imprez plenerowych wraz z tzw. „Incentive” oraz obsłudze koncertów i imprez sportowych. Nasze przyczepy kempingowe mogą posłużyć jako garderoba na kółkach lub biuro na kółkach.

Przykłady wykorzystania pojazdów mobilnych w biznesie: garderoba dla artystów podczas koncertów lub sesji zdjęciowej; zaplecze finansowe; biuro organizatora; biuro prasowe; pomieszczenie socjalne; mobilny hotel na wyjazdy służbowe dla pracowników.

Poza wynajmem samochodów kempingowych, nasza wypożyczalnia przyczep kempingowych prowadzi również serwis, oferując profesjonalne usługi z zakresu serwisowania oraz sezonowania. Nasza oferta obejmuje instalacje drobnych akcesoriów, aż po całe rekonstrukcje przyczepek. Ponieważ siedziba naszego salonu mieści się w Tomicach, ofertę kierujemy głównie do tych osób, których miejscem zamieszkania jest Warszawa i okolice, jednak coraz częściej „Centrum Entuzjastów Caravaningu” jest odwiedzane przez klientów z całej Polski.

Zapraszamy!

 

Facebook