Meble ogrodowe

Udany kemping to przede wszystkim wspomnienia, które na długo pozostają w naszej pamięci: wspomnienia niezapomnianych chwil, kolorowych krajobrazów oraz wypoczynku, jakiego ciężko szukać gdzie indziej niż na łonie natury.

Dużą częścią naszej oferty są wyjątkowe meble ogrodowe i meble kempingowe, które uatrakcyjnią i umilą każdy rodzinny wyjazd. Posiadamy w ofercie około sześćdziesięciu specjalnie wyselekcjonowanych pod względem komfortu i użyteczności składanych stołów, leżaków i foteli oraz praktycznych i kompaktowych organizerów.

meble_ogrodowe

Wszystkie krzesła, fotele oraz leżaki marki Lafuma oraz Crespo są wyprodukowane z najwyższej jakości materiałów: są lekkie, praktyczne, wytrzymałe i przede wszystkim wygodne. Możliwość wielostopniowej regulacji pozwala na ustawienia optymalnej dla nas pozycji leżenia lub siedzenia. Dzięki możliwości składania krzesełek mamy pewność, że nie zabiorą one zbyt dużo miejsca w naszym pojeździe i zmieszczą się bez problemu w każdym kamperze lub przyczepie kempingowej.

Składane stoły kempingowe podobnie jak fotele, stanowią nieodłączną część mebli kempingowych, jakie powinniśmy ze sobą zabrać. Mix wzorów i kolorów jest gwarantem tego, iż każdy znajdzie stół odpowiedni dla swoich gustów zarówno tych wizualnych jak i praktycznych. Lekkie, szybko składane stoły z aluminium zajmują minimalną ilość miejsca podczas przewożenia bagażu w podróży. Składane stoły kempingowe są bardzo stabilne. Po rozłożeniu zapewniają dużą powierzchnię użytkową. Są łatwe i przyjazne w eksploatacji, np. pod względem mycia i czyszczenia.

meble_ogrodowe1Dedykowane organizery natomiast to doskonały pomysł na zaaranżowanie przestrzeni mieszkalnej, która jak wiadomo w każdym kamperze i przyczepie kempingowej jest na wagę złota. Posiadamy w ofercie organizery z przeznaczeniem do łazienek, części salonowej oraz zewnętrznej – przedsionkowej. Od teraz możesz sprawnie i szybko posegregować buty, ubrania, zabawki dla dzieci oraz naczynia.

Pełną ofertę naszych mebli ogrodowych i mebli kempingowych znajdą Państwo w naszym sklepie Internetowym pod adresem: sklep.centrumcaravaningu.pl.

Serdecznie zapraszamy!

Facebook