Naczynia turystyczne z melaminy

Caravaning to popularna forma turystyki motorowej. Polega ona na wykorzystaniu przyczepy bądź samochodu campingowego jako bazy noclegowo-żywieniowej. Caravaning wymaga jednak nie tylko odpowiedniego pojazdu, lecz także starannie przemyślanego zaopatrzenia, takiego jak naczynia turystyczne. Nasze Centrum Entuzjastów Caravaningu jest obecnie wyłącznym dystrybutorem produktów marki Gimex, produkującej talerze oraz inne naczynia z melaminy. Stanowią one idealne rozwiązanie podczas dłuższych wycieczek oraz kempingów. Oferujemy również szeroki asortyment naczyń Flamefield.

gimex_zestaw_obiadowy

Melamina to tworzywo, które wyróżnia się nietłukącymi właściwościami. Z tego powodu naczynia Gimex i Flamefield można bez obaw przewozić zarówno w przyczepie, jak i kamperze. Niezależnie od tego, jak trudna okaże się trasa, kubek, taca czy miska z melaminy pozostaną nienaruszone. Talerze oraz pozostałe naczynia wykonane z melaminy cechują się ponadto precyzyjnym wykonaniem. Wyszukany i z pewnością niepowtarzalny design naczyń Gimex sprawia, że prezentują się one doskonale zarówno w warunkach campingowych, jak i na domowych stołach. Talerze, kubki czy tace z melaminy zostały wzbogacone o ciekawą kolorystykę, która spodoba się nie tylko dorosłym, lecz także dzieciom.

Na klientów naszego sklepu internetowego czeka ponad 100 różnych produktów oraz zestawów wykonanych z melaniny. Oferujemy atrakcyjne zestawy obiadowe, w których skład wchodzą:

– płaskie talerze z melaminy,
– talerze do zup,
– miski (małe i duże miski sałatkowe),
– kubki,
– filiżanki do kawy,
– spodki,
– szklanki (w tym również gotowe rozwiązanie do konkretnych rodzajów alkoholi),
– sztućce,
– serwetki.

gimex_akcesoria

Niezależnie od tego, jakiego rodzaju zestawu potrzebujesz, nasz asortyment umożliwi Ci dobór rozwiązań odpowiadających Twoim preferencjom estetycznym. Warto zaznaczyć, że naczynia marki Gimex wykonane z melaminy znajdą zastosowanie zarówno w warunkach campingowych, jak i w domowym zaciszu. Ponadto stanowią one niezawodne rozwiązanie w przypadku przedszkoli, basenów dziecięcych, a także innych miejsc, w których czas spędzają najmłodsi.

Naczynia Flamfield

Naczynia marki FlamefieldNa klientów naszego sklepu internetowego czekają starannie wykonane naczynia Flamfield, stanowiące doskonałą alternatywę dla szkła. Oferujemy zarówno kubki czy talerze, jak i filiżanki, spodki oraz inne elementy zastawy domowej bądź campingowej.

Naczynia Gimex

Naczynia marki GimexKubki, sztućce i talerze marki Gimex to wyjątkowa propozycja dla wszystkich entuzjastów caravaningu. Są nie tylko odporne na uszkodzenia i nietłukące się, lecz także zachwycają atrakcyjnym wzornictwem, jak również starannie dobraną kolorystyką.

Kubek z melaminy

Kubek Gimex z melaminyNaczynia wykonane z nietłukącej się melaminy to niezbędnik każdego fana caravaningu. W szerokim asortymencie naszego sklepu internetowego znajdziesz m.in. kubek z melaminy, będący doskonałą alternatywą dla klasycznych, ciężkich szklanych kubków.

Miska z melaminy

Miska GimexW naszym sklepie internetowym oferujemy szeroki wybór naczyń Gimex oraz Flamfield. Na szczególną uwagę zasługuje m.in. miska z melaminy, która doskonale uzupełni zarówno domową zastawę, jak i wyposażenie każdego entuzjasty caravaningu.

Talerze z melaminy

Talerze Gimex z melaminyOferujemy Ci szeroki wybór naczyń turystycznych, przeznaczonych zarówno do użytku domowego, jak i campingowego. Nasze talerze z melaminy zachwycą Cię nie tylko ponadprzeciętną funkcjonalnością, lecz także niepowtarzalnym designem.

Taca z melaminy

Taca motyl z melaminyJeśli poszukujesz alternatywy dla klasycznej tacy na naczynia, z pewnością zainteresuje Cię nasza propozycja. Dzięki nietłukącym właściwościom taca z melaminy sprawdzi się w każdych warunkach. Oferujemy tace w zróżnicowanej kolorystyce.

Facebook