Targi Wiatr i Woda 2014

wiw3
W dniach 3-6 Kwietnia 2014 na Stadionie Narodowym w Warszawie odbyła się kolejna edycja targów „Wiatr i Woda”, na których zaprezentowaliśmy szeroką gamę produktów z melaminy marki Gimex.

Kolory tęczy nie do zbicia!

Naczynia niemieckiej firmy Gimex to doskonała propozycja na urlop, czy inny wypoczynek. Doskonale sprawdzają się w podróży, na kempingu, tarasie i na pikniku. Wykonane z melaminy, będącej alternatywą dla tworzyw sztucznych lub porcelany nie tłuką się i mogą być bez obaw używane przez dzieci. W szerokiej ofercie znajdują się: zestawy obiadowe, zestawy kubków, kieliszki, kufle i szklanki oraz sztućce. Są odporne na uszkodzenia, można je używać w mikrofalówkach i zmywarkach. Dodatkowym atutem jest szeroka gama kolorystyczna i modny design, zastosowany w bogatej ofercie wzorów. Naczynia z melaminy firmy Gimex produkowane są zgodnie z dyrektywą 2002/72/EG Komisji Europejskiej. Dyrektywa ta obejmuje szczegółowe przepisy dotyczące materiałów i wyrobów przeznaczonych do kontaktu z żywnością. Posiadają atest PZH.

wiw
W 26. Targach WIATR i WODA, po raz pierwszy zorganizowanych na Stadionie Narodowym, wzięło udział 453 wystawców z 13 krajów, a odwiedziło je ponad 40 000 miłośników sportów wodnych. Dla porównania, w ubiegłym roku, targi z udziałem 411 wystawców odwiedziło niecałe 28 000 osób.

Wierzymy, że tegoroczna edycja targów wzmocniła zainteresowanie ofertą polskiego przemysłu jachtowego oraz aktywności na świeżym powietrzu o czym może świadczyć  rekordowa frekwencja zwiedzających.

Facebook