Wynajem przyczep kempingowych

Poza sprzedażą, „Centrum Entuzjastów Caravaningu” funkcjonuje jako wypożyczalnia przyczep kempingowych. Wszystkie oferowane przez nas przyczepy kempingowe są regularnie serwisowane i odznaczają się bardzo dobrym stanem technicznym. Dogodna lokalizacja sprawia, że nasz salon jest chętnie odwiedzany przez osoby, których miejscem zamieszkania jest Warszawa i okolice.

Prowadząc wynajem przyczep kempingowych stawiamy przede wszystkim na pojazdy znanych i cenionych na rynku motoryzacyjnym marek, takich jak Weinsberg, Dethleffs czy Hobby. W asortymencie posiadamy zarówno przyczepy przeznaczone dla trzech, jak i dla sześciu osób, które idealnie sprawdzą się do zwiedzania i turystyki w Polsce czy Europie.

Każda prezentowana przyczepa kempingowa spełnia wszelkie niezbędne wymogi bezpieczeństwa, posiada aktualny przegląd techniczny, hamulce i koła zapasowe. Niektóre modele dodatkowo wyposażono w stabilizatory jazdy.

Działając jako wypożyczalnia, uruchomiliśmy również serwis, oferując profesjonalne usługi z zakresu serwisowania i sezonowania. Do zapoznania się z naszą ofertą zachęcamy w szczególności mieszkańców Warszawy i okolic.

Facebook