Sprzedaż przyczep kempingowych

„Centrum Entuzjastów Caravaningu” z siedzibą w Tomicach koło Warszawy posiada w swojej ofercie szeroki wybór przyczep kempingowych, przeznaczonych zarówno na wynajem, jak i na sprzedaż.

Prowadząc wynajem przyczep kempingowych, dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie udostępniane przez nas pojazdy cechowały się bardzo dobrym stanem technicznym i posiadały pełną gwarancję producenta. W asortymencie posiadamy przyczepy kempingowe między innymi takich marek, jak Hobby, Weinsberg czy Dethleffs.

Naszą specjalnością jest również sprzedaż przyczep kempingowych, różniących się od siebie zarówno
wielkością, jak i standardem. Oferowane przez nas pojazdy posiadają solidne, szczelne nadwozia oraz niezbędne wyposażenie do wypoczynku. Szeroki asortyment przyczep dostępnych w sprzedaży daje możliwość dopasowania pojazdu do własnych oczekiwań.

Działając jako serwis i wypożyczalnia przyczep kempingowych w Warszawie, oferujemy pełne przeszkolenie z obsługi nabywanego pojazdu. Każda przyczepa kempingowa może zostać doposażona w naszym autoryzowanym salonie według indywidualnych potrzeb kupującego. Wszystkie pojazdy można obejrzeć w „Centrum Entuzjastów

Facebook