Wynajem kamperów

„Centrum Entuzjastów Caravaningu” to miejsce założone z myślą o wszystkich osobach, które interesuje profesjonalny wynajem samochodów kempingowych. Nasza oferta obejmuje szeroki wybór pojazdów renomowanych marek, które idealnie sprawdzą się do podróżowania nie tylko po Polsce, ale po całej Europie.

Dla osób, które wybierają się na kemping, z całą pewnością ważne jest wypożyczenie kampera w dobrym stanie technicznym oraz z bogatym wyposażeniem. Oferując wynajem kamperów dokładamy wszelkich starań, by nasze pojazdy spełniały wszelkie obowiązujące standardy bezpieczeństwa, a przy tym posiadały solidne, szczelne nadwozie, zwiększające komfort podróżowania. Kampery, które oferujemy na wynajem zostały wyprodukowane między innymi przez takie marki, jak Hobby, Weinsberg oraz Dethleffs.

Poza tym, że działamy jako wypożyczalnia kamperów, prowadzimy również serwis, proponując profesjonalne usługi z zakresu serwisowania i sezonowania. Nasza oferta jest skierowana głównie do osób, których miejscem zamieszkania jest Warszawa i okolice, jednak nasz salon chętnie jest odwiedzany również przez klientów z innych regionów Polski.

Facebook