Kampery – sprzedaż i wynajem

„Centrum Entuzjastów Caravaningu” oferuje wynajem samochodów kempingowych, które doskonale sprawdzą się do zwiedzania oraz turystyki zarówno w Polsce, jak i po całej Europie. Wypożyczenie kampera to nie tylko niezależność, ale także pełny komfort i bezpieczeństwo podróży. Działając jako wypożyczalnia kamperów, proponujemy pojazdy różniące się nie tylko wielkością, ale i standardem, które można dopasować do swoich własnych potrzeb.

Prowadząc wynajem kamperów, stawiamy na najwyższą jakość pojazdów, a także ich bogate wyposażenie. W asortymencie posiadamy przyczepy z ogrzewaniem, łazienką i osobnym prysznicem, a także posiadające klimatyzację (kabina kierowcy), elektryczne i podgrzewane lusterka oraz panele sterujące urządzeniami do ogrzewania wody i powietrza.

Wszystkie kampery, które oferujemy na wynajem można obejrzeć na naszym placu w Tomicach koło Warszawy po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. Poza wynajmem, prowadzimy również sprzedaż i serwis przyczep kempingowych, proponując profesjonalne usługi z zakresu serwisowania i sezonowania. Nasza oferta jest skierowana przede wszystkim do osób, których miejscem zamieszkania jest Warszawa i okolice.

Facebook