MORELO LOFT | PALACE

Morelo Palace – nowa definicja luksusu

 

← Garaż na samochód osobowy

Nie ograniczaj się do pozostania na kempingu, zabierz ze sobą samochód, motocykl, rowery i zwiedzaj wszystkie niedostępne miejsca.

Pobierz katalog LOFT PALACE LINER

Pobierz ogólny katalog

Pobierz cennik

ZEWNĘTRZNY DESIGN

Oświetlenie LED

Oświetlenie zapewnia doskonałą widoczność w każdych warunkach. Pojazd został wyposażony w światła dzienne LED, światła przeciwmgielne i wspomagające pokonywanie zakrętów.

Przechowywanie

Umiejscowione w podwójnej podłodze podświetlane luki bagażowe pozwalają na zabranie w podróż wszystkiego co niezbędne.

Tylny spojler

Dzięki tego typu konstrukcji zawirowania powietrza zostają zredukowane do minimum, a zabrudzenia nie są gromadzone na tylnej ścianie pojazdu.

Luksusowy przód

Podgrzewana przednia szyba zapewni doskonałą widoczność w deszczowe i zimne dni, duży wlot powietrza do chłodnicy zagwarantuje optymalne warunki pracy silnika i skrzyni biegów.

Lusterka boczne

Szerokokątne lusterka zapewniają doskonałą widoczność z tyłu pojazdu, dzięki czemu nie występuje to zjawisko martwego punktu. Lusterka są dodatkowo podgrzewane i elektrycznie sterowane, charakteryzują się także niskim poziomem wibracji.

Markiza

Długa, elektrycznie rozkładana markiza, skutecznie ochroni przed słońcem i deszczem. Wyposażona w oświetlenie LED na całej długości doświetli wejście do pojazdu.

Elektrycznie otwierane, podwójne izolowane szyby boczne, skutecznie odprowadzają wodę i zapewniają widoczność.

Drzwi wejściowe

Zbudowane z włókna szklanego, ze zintegrowanym stelażem stalowym, spełniają wysokie standardy antywłamaniowe. Otwierane kodem weryfikacyjnym lub ręcznie awaryjnym zabezpieczeniem.

 

Facebook