Kampery Morelo

1

Czym tak naprawdę jest MORELO?

Morelo to kampery klasy światowej. Stanowią synonim podróży pełnej komfortu oraz luksusu.

MORELO EMPIRE LINER

MORELO LOFT PALACE

MORELO PALACE ALKOVEN

csm_q1_01_4e083feba8←Konstrukcja ścian bocznych Premium

Do produkcji ścian użyto  materiałów najwyższej jakości, między innymi odpornego na korozję aluminium. Wodoodporna, sztywna pianka izolacyjna RTM nie tylko zmniejsza wagę pojazdu, ale również zapewnia stabilność.

csm_q2_01_b0b5b4923dKonstrukcja podłogi→

Baza podłogi wykonana została w całości z włókna szklanego. Dzięki temu jest ona całkowicie odporna na wilgoć i korozję.Winylowe poszycie doskonale imituje najwyższej klasy drewniane podłogi.

csm_q3_01_d03b3f920c← Dach

Unikatowa konstrukcja dachu, w tym specjalnie zaprojektowane kanały sprawiają, że cała woda zostaje szybko odprowadzona. Zapewnia to całkowitą wodoszczelność przez wiele lat.

csm_q4_01_2a1be3e112Połączenie ściany z podłogą →

W większości samochodów kempingowych łączenie konstrukcji ściany i podłogi odbywa się za pomocą profili aluminiowych. Ma to wiele wad. Najczęstszą z nich jest duże przewodnictwo cieplne. W produkcji kamperów Morelo użyto do tego celu wytrzymałego poliuretanu nadając pojazdom niespotykaną dotąd izolację termiczną.

csm_q5_01_c3348c14c1← Obniżona część garażowa

Krawędź załadunku została specjalnie obniżona, dzięki czemu możemy maksymalnie wykorzystać miejsce garażowe, zachowując przy tym optymalną wysokość części sypialnianej.

 

Facebook